Antall medlemsbedrifter:  59

Styret

  • Styreleder:
  • Svein Marfi
  • Bedrift: Lier ASVO AS
  • Telefon: 901 30 729
  • E-post: svein@lier-asvo.no
  • Styremedlem:
  • Thorvald Salte
  • Bedrift: Åspro AS
  • Telefon: 917 84 705
  • E-post: thorvald@aaspro.no
  • Styremedlem:
  • Hanne Ulsletten
  • Bedrift: OrbitArena AS
  • Telefon: 905 92 664
  • E-post: hu@orbitarena.no
  • Styremedlem:
  • Morten Huth
  • Bedrift: Fasvo AS
  • Telefon: 416 12 458
  • E-post: morten@fasvo.no
  • Styremedlem:
  • Aina Berge
  • Bedrift: Nordpolen Industrier AS
  • Telefon: 408 58 972
  • E-post: aina@nordpolen.no
  • Distriktets representant i ASVLs sentralstyre:
  • Tonje Solstad
  • Bedrift: Svelvik Produkter AS
  • Telefon: 981 14 325
  • E-post: tonje@svelvikprodukter.no
  • Distriktssekretær fra ASVL:
  • Merethe Horgen
  • Bedrift: ASVL
  • Telefon: 994 71 570
  • E-post: merethe@asvl.no

 

Kommende medlemsmøter og konferanser

Se i ASVLs kurskalender

Årsmøter

Årsmøteprotokoller

Styremøter

Styremøteprotokoller

Presentasjoner 

Presentasjoner